FAQ


TEN DZIEŃ ZDARZY SIĘ TYLKO RAZ, DLATEGO POWIERZ SWOJĄ IMPREZĘ TYM, KTÓRZY NIE TYLKO WIEDZĄ JAK „DAĆ CZADU” NA SCENIE, ALE SĄ TAKŻE ODPOWIEDZIALNI ZA KULISAMI.


Zabawy oczepinowe?

Prowadzimy zabawy w granicach „dobrego smaku”, mieszanka tradycji, nowoczesności i dobrego humoru. Frajda i odrobina niespodzianki gwarantowane!

Zacznę od tego, że Oprawa Muzyczna Wesela w moim wykonaniu nie jest zwykłą, bezduszną usługą. Traktuję moje Pary bardzo osobiście, indywidualnie. Jestem Waszym opiekunem, zżywamy się, często zaprzyjaźniamy. Zdecydowanie zależy mi, by Wasze Święto było tym najpiękniejszym i mam nadzieję pomóc swoim doświadczeniem. Dla Was będzie to, o ile nie Pierwsze, to, mam nadzieję, Ostatnie Wesele :).

O ile będziecie mieć sugestie co do zabaw, pozwolę sobie doradzić Wam, które mogą się nie sprawdzić, czy być ryzykowne na Waszym Weselu. Nie należę do osób, które widząc, że ktoś ma np. pietruszkę na zębach, uporczywie patrzą mu w oczy bez słowa, bo wybierają mniejsze zło – nie narażać się ;).

Jestem osobą taktowną, ale w ważnych kwestiach wyrażam opinię, jeśli jest jeszcze szansa, by coś ulepszyć. Uważam, że możecie czuć się ze mną bezpiecznie. Nie postępuję wg zasady „jak sobie Młodzi tak wymyślili, tak niech mają!”, co się tyczy także złych pomysłów, których nikt inny nie odważył się zakwestionować, w różnych aspektach Wesela.

Co do Oczepin, są zabawy, które wydają nam się śmieszne, ale by okazały się takie w praktyce, trzeba spełnić czasem wiele warunków. Niektóre wydają się niepozorne, a robią genialne show.

Z racji doświadczenia nie podejmuję się obecnie zabaw niebezpiecznych z bieganiem, wywracaniem się, piciem sporej ilości alkoholu (zabawy pokroju „Karety”, ”Zoo”). Preferuję zabawy, które są bezpieczniejsze dla uczestników, które znam, rozumiem i umiem poprowadzić oraz w moim wykonaniu sprawdziły się setki razy.

Nic, co ludzkie nie jest mi obce ;), ale nie robię zabaw wulgarnych, poniżających, żenujących. Z humorem, ale na poziomie, gdzie o swoich zachowaniach decydują goście i wykonują zadania w granicach własnych możliwości, a nie jest im narzucone coś nieodpowiedniego.

Można się całkowicie zdać na mnie w doborze zabaw, które są moimi autorskimi, nowoczesnymi pomysłami zmieszanymi z tradycyjnymi elementami. Możemy też zdecydować wspólnie, które zabawy weźmiemy pod uwagę. Do własnych jestem zawsze przygotowana i dopiero na miejscu, obserwując zachowania Gości podejrzewam, co może im się spodobać i ile mamy na to czasu.

Podczas „Oczepin” trzeba być elastycznym i reagować z refleksem.

Sekretem sukcesu każdej imprezy jest…”TO COŚ” :).

Możecie tego doświadczyć w towarzystwie Agnes & Band :).