FAQ

Witam ponownie. Na tej stronie znajdziecie Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Z jakim wyprzedzeniem trzeba rezerwować Agnes Band?

Nie ma reguły. Oczywiście, im wcześniej tym lepiej, jednak jesteśmy gotowi do podjęcia zlecenia z dnia na dzień, w przypadku wolnego terminu. Warto pytać.

Czy gracie imprezy w środku tygodnia?

Naturalnie.

Jakiego rodzaju imprezy gracie?

Gramy wszelkiego rodzaju imprezy. Imprezy firmowe, eventy, festyny, urodziny, chrzciny, rocznice, wieczory kawalerskie i panieńskie, koncerty, gale, sylwestry, andrzejki itd. Zespół  i repertuar jest dostosowywany elastycznie do sytuacji w jakiej mamy się znaleźć. Możemy zagrać także na okolicznościach z założenia smutnych, wymagających okazania spokoju, ogromnej wrażliwości i delikatnego repertuaru.

W jakich godzinach gra zespół Agnes Band?

Przyjeżdżamy na miejsce ok. 5 godzin przed rozpoczęciem imprezy, by na spokojnie zainstalować nagłośnienie, przygotować się i w pełnej gotowości oczekiwać Państwa na sali.
Gramy do 12-tu godzin od rozpoczęcia imprezy. Standardowo gramy do 4 rano. Jeśli impreza rozpocznie się o 13:00, to gramy do 1:00, jeśli rozpocznie się o 16:00 i później, gramy do 4:00. W zależności od sytuacji dajemy możliwość przedłużenia imprezy za dodatkową opłatą.

Ile trwają Wasze sety muzyczne i przerwy?

Nasze sety muzyczne grane w składzie live trwają nie krócej niż 30 min, a przerwy 15 min. Czasami sety są dłuższe, jeśli Goście wyrażają wyraźną chęć do tańca. Wyznajemy zasadę, że trzeba Gości maksymalnie wybawić, nie tylko “upić”.
W przerwach puszczamy delikatną muzykę w tle, byście mogli Państwo odpocząć i porozmawiać.

Bardzo elastycznie współpracujemy z cateringiem i jesteśmy czujni, aby móc zareagować na specjalne dania, toasty, Państwa przemówienia itd. Czasem zdarza się, że obsługa prosi, by skrócić set taneczny, bo stygnie im jakieś danie, albo przedłużyć, gdy posiłek jest jeszcze niegotowy. Zawsze współpracujemy dla dobra imprezy i miłej atmosfery, aby każdy czuł się szanowany, a jego praca doceniona. W wypadkach, gdy set był zbyt krótki lub przerwa zbyt długa, z powodu jakichkolwiek atrakcji, na które nie mamy wpływu, nadrabiamy to w kolejnych setach tanecznych.

Dla dobra imprezy, ze względu na konieczność kontrolowania sytuacji na sali i scenie, pilnowania dźwięku i muzyki w przerwach, stolik dla zespołu koniecznie powinien znajdować się przy scenie.

Polecamy gorące bufety, które z założenia nie kolidują z setami tanecznymi.

Czy zespół mógłby puszczać w przerwach wybraną przez nas muzykę?

Oczywiście. Jeśli chcecie Państwo usłyszeć Wasze ulubione, oryginalne utwory, proszę mailowo przysłać MP3 lub ewentualnie dostarczyć pendrive na imprezie. Możemy odtwarzać je w przerwach lub podczas setu dj-skiego na życzenie.

Macie bardzo bogaty i różnorodny repertuar, ale czy jest możliwość, byście zagrali piosenki spoza listy?

Chętnie bierzemy pod uwagę sugestie Państwa na temat Waszych ulubionych melodii, wybranych z listy „Agnes Band”.

Jeśli nie posiadamy czegoś w repertuarze puszczamy oryginały w DJ SET lub w przerwach.

Co gracie na Pierwszy Taniec? Czy możemy wybrać sami piosenkę i zatańczyć ją do oryginału, do którego jesteśmy przywiązani?

Koniecznie oryginał. Trzeba przesłać mailowo MP3 utworu w dobrej jakości.
Jeśli nie wiecie co wybrać na Pierwszy Taniec, poradzę jak dobrać utwór.

Skąd pochodzicie, gdzie gracie najczęściej i jak daleko dojeżdżacie na imprezy, ile kosztuje transport?

Pochodzimy z różnych miast Polski, ale skupia nas głównie Wrocław i Dolny Śląsk.

Gramy w kraju i za granicami. Dojeżdżamy wszędzie.
Warto zadać mi pytanie na ile wyceniamy Waszą konkretną imprezę i transport, nawet jeśli Państwo są w znacznej odległości od Wrocławia.

Czy zawsze wymagane jest zapewnienie noclegu dla zespołu?

Nie zawsze potrzebny jest nam nocleg. Z imprez w obrębie Wrocławia i okolic jesteśmy wstanie wrócić w miarę bezpiecznie do domu. Przy dalszych podróżach jest różnie. Zależy od tego jakiej jakości drogą musimy wracać. Czasem jest stosunkowo krótka trasa, ale kręta, przez lasy, z wyskakującą na drogę zwierzyną, ze złą nawierzchnią itd. Nawet bliskie nam okolice górskie mają to do siebie, że przed świtem pojawiają się mgły, a my będąc na nogach ponad 24 godzinę, możemy mieć problem z koncentracją.
Czasem jest tak, że mamy daleko, ale trasa jest szybka i wracamy z różnych względów lub wynajęliśmy busa z kierowcą.
Prosimy Klientów o wzięcie pod uwagę ewentualnego noclegu dla nas, z którego nie zawsze musimy skorzystać.

Każdą sytuację rozpatrujemy indywidualnie.

Czy możemy sami wybrać zabawy oczepinowe?

Prowadzimy zabawy w granicach „dobrego smaku”, mieszanka tradycji, nowoczesności i dobrego humoru.
Frajda i odrobina niespodzianki gwarantowane!

Zacznę od tego, że Oprawa Muzyczna Wesela w moim wykonaniu nie jest zwykłą, bezduszną usługą. Traktuję moje Pary bardzo osobiście, indywidualnie. Jestem Waszym opiekunem, zżywamy się, często zaprzyjaźniamy. Zdecydowanie zależy mi, by Wasze Święto, było tym najpiękniejszym i mam nadzieję pomóc swoim doświadczeniem. Dla Was będzie to, o ile nie Pierwsze, to, mam nadzieję, Ostatnie Wesele :). O ile będziecie mieć sugestie co do zabaw, pozwolę sobie doradzić Wam, które mogą się nie sprawdzić, czy być ryzykowne na Waszym Weselu. Nie należę do osób, które widząc, że ktoś ma np. pietruszkę na zębach, uporczywie patrzą mu w oczy bez słowa, bo wybierają mniejsze zło – nie narażać się ;). Jestem osobą taktowną, ale w ważnych kwestiach wyrażam opinię, jeśli jest jeszcze szansa, by coś ulepszyć. Uważam, że możecie czuć się ze mną bezpiecznie. Nie postępuję wg zasady „jak sobie Młodzi tak wymyślili, tak niech mają!”, co się tyczy także złych pomysłów, których nikt inny nie odważył się zakwestionować, w różnych aspektach Wesela.

Co do Oczepin, są zabawy, które wydają nam się śmieszne, ale by okazały się takie w praktyce, trzeba spełnić czasem wiele warunków. Niektóre wydają się niepozorne, a robią genialne show.

Z racji doświadczenia nie podejmuję się obecnie zabaw niebezpiecznych z bieganiem, wywracaniem się, piciem sporej ilości alkoholu (zabawy pokroju „Karety”,”Zoo”). Preferuję zabawy, które są bezpieczniejsze dla uczestników, które znam, rozumiem i umiem poprowadzić oraz w moim wykonaniu sprawdziły się setki razy. Nic, co ludzkie nie jest mi obce ;), ale nie robię zabaw wulgarnych, poniżających, żenujących. Z humorem, ale na poziomie, gdzie o swoich zachowaniach decydują goście i wykonują zadania w granicach własnych możliwości, a nie jest im narzucone coś nieodpowiedniego.

Można się całkowicie zdać na mnie w doborze zabaw, które są moimi prawie autorskimi, nowoczesnymi pomysłami, zmieszanymi z tradycyjnymi elementami. Możemy też zdecydować wspólnie, które zabawy weźmiemy pod uwagę. Do własnych jestem zawsze przygotowana i dopiero na miejscu, obserwując zachowania Gości podejrzewam, co może im się spodobać i ile mamy na to czasu. Podczas „Oczepin” trzeba być elastycznym i reagować z refleksem.
Sekretem sukcesu każdej imprezy jest…TO COŚ :).
Możecie tego doświadczyć w naszym towarzystwie :).

Agnes

 

#WESELE, #BANKIET, #IMPREZA FIRMOWA, #EVENT FIRMOWY, #FESTYN, #KONCERT,#WIECZÓR KAWALERSKI, #PANIEŃSKI, #CHRZCINY, #URODZINY, #BAL SYLWESTROWY, #BAL ANDRZEJKOWY, #OPRAWA MUZYCZNA, #NAGŁOŚNIENIE IMPREZ, #ZESPÓŁ WESELNY, #ZESPÓŁ MUZYCZNY, #ZESPÓŁ EVENTOWY, #BAND LIVE, #BAND100%LIVE, #EVENTBAND

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s