Referencje

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAREFERENCJE PODZIĘKOWANIE


Z całego serca dziękujemy za profesjonalną oprawę muzyczną, którą prowadziła Agnieszka Bisikirska wraz z jej zespołem Agnes Band.


Przyjęcie weselne odbyło się 31 maja 2014 r. we Wrocławiu, a zespół prowadzący imprezę składał się z czterech osób, w tym 3 wokale, klawiszowiec, perkusista, gitarzysta i dj.


Nagłośnienie, oświetlenie, a przede wszystkim podejście do wykonywanej pracy spowodowało, że wszyscy goście weselni z nami na czele bawili się wyśmienicie. Co warto dodać, od samego początku, aż do białego rana.

Dodać należy również, że Agnieszka zaskakiwała nas pozytywnie spontanicznością i bogatą ofertą muzycznych zabaw.


Serdecznie polecamy i z ręką na sercu zapewniamy, że przy udziale Agnieszki zespołu Agnes Band każda impreza będzie udana.

a. ł.

WESELNE REFERENCJE 3/6

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAWrocław 20.06.2017
Rekomendacja dla Agnieszki Bisikirskiej i zespołu „Agnes & Band”
Dzień ślubu jest długo wyczekiwanym etapem na drodze życia każdego człowieka.


W związku z tym oczekujemy, że wszystko odbędzie się według wymarzonego scenariusza. Dla nas ten scenariusz przygotowała Agnieszka, liderka zespołu „Agnes & Band”. Już po pierwszej rozmowie z Agnes wiedzieliśmy, że jest to odpowiednia osoba. Agnieszka poświęciła nam kilka godzin dzieląc się swoimi spostrzeżeniami na temat nie tylko oprawy wokalnej ślubu, ale także i całego ceremoniału. Jej cenne rady, wokół których nakreśliliśmy plan imprezy, pozwoliły stworzyć niezapomnianą uroczystość zaślubin.


Świadectwo jak dobrą wokalistką jest Agnieszka wielokrotnie rozbrzmiewało z ust zaproszonych gości.


Dlatego z całego serca polecamy zespół „Agnes & Band” jako gwaranta profesjonalizmu świadczonych usług.


Pozdrawiamy
MM

WESELNE REFERENCJE 3/5

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAREKOMENDACJA DLA AGNES & BAND

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasze drogi się skrzyżowały i że
zdecydowaliśmy się wybrać Agnes & Band na nasze wesele, z
Agnieszką Bisikirską na czele zespołu.

Agnes chętnie dzieliła się z nami swoim ogromnym
doświadczeniem w prowadzeniu imprez i pomogła nam w
organizacji dając cenne rady.

Na samym weselu cała ekipa tryskała energią i mimo upału na
parkiecie panowała jeszcze wyższa temperatura. Agnieszka
doskonale utrzymywała kontakt z uczestnikami zabawy.

Wszyscy goście byli zachwyceni kapelą, co wielokrotnie podkreślali
po weselu.

Gorąco polecamy!!! 😀

J. K

WESELNE REFERENCJE 3/4

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAREKOMENDACJA
DLA AGNIESZKI BISIKIRSKIEJ I ZESPOŁU MUZYCZNEGO „AGNES & BAND”
28 października 2017 roku w Jaworze odbył się nasz ślub i wesele. Odpowiedzialność za oprawę muzyczną powiedzieliśmy zespołowi „Agnes&Band”. Na zespół trafiliśmy dzięki jednej ze stron internetowych, gdzie reklamują się zespoły, fotografowie, sale i inni usługodawcy weselni / imprezowi.


Po przeglądzie licznej oferty zespołów zdecydowaliśmy się wybrać Agnes & Band, ponieważ jako jeden z nielicznych zespołów posiadał zamieszczone nagrania na żywo (z targów ślubnych). Dodam, że jedno z nas jest również muzykiem i bardzo dokładnie przez słuchaliśmy nagrań zespołów pod względem muzycznym i energetycznym. To był najlepszy wybór z możliwych :).


Nie zawiedliśmy się, zespół grał na najwyższym poziomie, biła od nich energia, która udzielała się gościom. Nie było utworu, żeby ktoś nie tańczył. Rzetelne przygotowanie, profesjonalizm i pełne zaangażowanie zespołu były doceniane zarówno przez nas jak i przez gości weselnych. Wszyscy się świetnie bawili.


Z Agnes, liderką zespołu mieliśmy bardzo dobry kontakt. Agnes bazując na swoim doświadczeniu starała się doradzić i pomóc w doprecyzowaniu szczegółów naszego wesela, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni. Wszelkie rady okazały się bezcenne. Agnes doskonale sprawdza się w roli menedżera, prowadzącej oraz wokalistki. Jest osobą obdarzoną niezwykłą energią, która się udziela :).


Współpraca zespołu z obsługą sali również była bez zarzutów i na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru i często z przyjemnością powracamy wspomnieniami do tego ważnego dla nas dnia.


Dziękujemy i polecamy w 100% zespół „Agnes & Band”.


M. i J.
Jawor 28.10.2017

WESELNE REFERENCJE 3/3

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAWałbrzych 08.11.2017

Kochana Agnieszko i zespole „Agnes & Band”!

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jak poprowadziliście nasze wesele.

Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad pytaniem „zespół, czy Dj na wesele?”, oczywiście tylko „Agnes Band”!

Z całego serca będziemy Was polecać, każdemu!
Wszyscy goście bawiący się na parkiecie, super przyjęcie nas – Młodych…
zalet można wyliczać w nieskończoność.

Od siebie dodam, że zanim mieliśmy podpisaną umowę byliśmy zdecydowani na DJ (tylko i wyłącznie). Mieliśmy nawet podpisaną umowę wstępną z DJ, jednak po usłyszeniu Agnieszki na żywo (Targi Ślubne Wrocław) oraz całego zespołu, szybko zmieniliśmy zdanie.

Jesteście wielcy!!! Dziękujemy!!!


G. i P.

WESELNE REFERENCJE 3/2

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKALIST REFERENCYJNY
DLA ZESPOŁU AGNES BAND ORAZ AGNIESZKI BISIKIRSKIEJ


Zespół Agnes Band towarzyszył nam w najważniejszym dniu jakim był ślub. Agnieszkę poznała moja Żona, Monika. Pamiętam dzień, w którym przyjechała do domu z targów ślubnych i oznajmiła, że „Oni muszą być z nami podczas uroczystości weselnych”. Zdumienie moje było ogromne, gdyż takiego entuzjazmu jeszcze wcześniej nie widziałem w oczach mojej przyszłej, jeszcze wtedy, Żony.


Po pierwszym spotkaniu zrozumiałem dlaczego właśnie Agnieszka ma być główną „dowodzącą” podczas naszej uroczystości. Osoba pełna energii, miliona doświadczeń dotyczących swoich występów, uśmiechnięta i pełna sympatii!


Z pełnym zaufaniem i sercem rekomendujemy cały Zespół Agnes Band dla tych wszystkich osób, które chcą przeżyć coś innego, niż to, co spotyka się na tradycyjnych weselach. Muzyka i wyjątkowy głos Agnieszki sprawi, że Goście poczują się nie tylko zaskoczeni, ale i wyjątkowi. Reakcja naszych Gości tylko to potwierdza, że nie spodziewali się takiej oprawy muzycznej, za co nam bardzo dziękowali, bo „w końcu coś innego”!


Raz jeszcze życzymy wszystkiego dobrego całemu Zespołowi oraz Agnieszce na dalszej drodze muzycznej i nie tylko! Sobie natomiast życzymy spotkać Was raz jeszcze w przyszłości i usłyszeć piosenkę „Purple rain”, w wykonaniu Agnieszki. Ciarki przechodzą…


Z serdecznymi pozdrowieniami


M. i M.

WESELNE REFERENCJE 3/1

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAWrocław, czerwiec 2019
REFERENCJE


Chcielibyśmy polecić wszystkim z pełnym przekonaniem, którzy planują wesele czy event zespół muzyczny AGNES BAND.
Urocza, piękna, ciągle uśmiechnięta, zarażająca optymizmem, posiadająca to coś – TALENT I MIŁOŚĆ do muzyki, wokalistka, konferansjerka – Agnieszka, która od pierwszego naszego spotkania porwała nas do tańca, otoczyła opieką, dobrym słowem zaangażowaniem.


Profesjonalne podejście do organizacji całego wesela, genialny scenariusz sprawiły w 100 % sukces, który do tej pory wspomina każdy z Gości weselnych.


Pozostali członkowie zespołu Agnes Band tworzą z wokalistką jedną, spójną całość. Artyści na światowym poziomie, posiadający doświadczenie w pracy, ale przede wszystkim zamiłowanie do muzyki.
Pełna wrażeń zabawa do białego rana.

Serdecznie polecamy !!!

Anna i Piotr spod Wrocławia

WESELNE REFERENCJE 2/6

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAWrocław 27.11.2016
REKOMENDACJA


Fenomenalny głos Agnieszki Bisikirskiej i jej sceniczna charyzma zdecydowały, że zespół Agnes&Band zagrał na naszym weselu, które odbyło się w Art Hotel we Wrocławiu.


Zespół zapewnił fantastyczną oprawę muzyczną naszego przyjęcia weselnego. Nasi goście byli zachwyceni i chętnie uczestniczyli we wszystkich zabawach. Liderka zespołu Agnieszka Bisikirska trzymała się ściśle ustalonego wcześniej przebiegu wesela, które było na naszą prośbę wyjątkowo rozbudowane.


Warty podkreślenia jest również fakt, że w skład Agnes&Band wchodzą profesjonalni muzycy grający covery na najwyższym poziomie. Co więcej, Zespół ma ogromne doświadczenie sceniczne i zapewnia bardzo wysoką jakość zarówno nagłośnienia, jak i oświetlenia. To wszystko razem z ogromnym doświadczeniem w organizowaniu imprez, zaangażowaniem oraz fantastycznym poczuciem humoru Agnieszki Bisikirskiej daje gwarancję niezapomnianej zabawy na najwyższym poziomie.


Szczerze wszystkim polecamy Agnes&Band!!!


Iwona i Paweł

WESELNE REFERENCJE 2/5

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAWrocław 24.07.2018
REKOMENDACJA


Podczas planowania naszego wesela wybór oprawy muzycznej był jedną z rzeczy, do których przywiązywaliśmy największą uwagę. Po przesłuchaniu kilku ulubionych kawałków w wykonaniu „Agnes & Band” byliśmy szczęśliwi, że udało nam się znaleźć zespół, który nie tylko świetnie gra i śpiewa, ale także wyróżnia się niesamowitą energią, która porywa do zabawy. Po usłyszeniu zespołu na żywo podczas targów ślubnych utwierdziliśmy się w przekonaniu, że to jest to!


Podczas planowania szczegółów imprezy Agnieszka okazała się być nieocenioną pomocą, poświęciła nam dużo czasu, pomogła w napisaniu scenariusza, a jej uwagi i rady okazały się bardzo trafne.
W dniu wesela nie zawiedliśmy się! Zespół dał z siebie wszystko, a goście bawili się świetnie i byli bardzo zadowoleni. Muzyka była na najwyższym poziomie! Nie zawiedliśmy się również w kwestii zabaw prowadzonych przez Agnieszkę – zaufaliśmy jej w 100 procentach. Zabawy były w dobrym guście, oryginalne i sprawnie przeprowadzone.


Talent, energia, doświadczenie i profesjonalizm – tak w skrócie możemy opisać zespół „Agnes & Band”.


Z całego serca wszystkim ich polecamy, z nimi wasza zabawa będzie wyjątkowa i niezapomniana!


Paulina i Piotrek

WESELNE REFERENCJE 2/4

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAREKOMENDACJE DLA AGNIESZKI BISIKIRSKIEJ
I ZESPOŁU „AGNES & BAND”

Pierwsze spotkanie z Agnes zrobiło na nas bardzo duże wrażenie, było to na Targach Ślubnych we Wrocławiu. Chwila rozmowy po występie pokazowym („Kolorowe Jarmarki”) i już byliśmy zdecydowani w 100%. Była to bardzo spontaniczna i szybka decyzja.

Wszystko aż do wesela poszło bardzo sprawnie i bezproblemowo.

Na zaplanowanym 8-godzinnym spotkaniu omówiliśmy prawie wszystko: repertuar, menu, przebieg całej imprezy oraz bardzo dużo ważnych detali, o których nawet nie mieliśmy zielonego pojęcia.

Agnes jest wokalistką/wodzirejką z niespożytą ilością dobrej energii, sympatii, uśmiechu i zaangażowania. Wszystkie te cechy w połączeniu ze świetnym głosem i jej Bandem sprawiły, że nasze wesele było takie jak sobie wymarzyliśmy, szalone, pełne tańca i osób na parkiecie.

Cały skład zespołu pokazał klasę, świetne brzmienie instrumentów, męski wokal na najwyższym poziomie! Wszystko się uzupełniało.

Jedyne co mamy Agnes „za złe”, to to, że czas niesamowicie przyspieszył i chwilę po pierwszym tańcu (bardzo spontanicznym :)) była już 4 nad ranem i koniec świetnej zabawy ;).
Gdyby była możliwość to „poprawiny” przedłużylibyśmy do 4 nad ranem, a nawet dłużej!

Buziaki i uściski,

WESELNE REFERENCJE 2/3