AGAWA RESTAURACJA WROCŁAW

referencje Agawa Restauracja dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKA


Agawa Restauracja

Właściciele restauracji Agawa we Wrocławiu z wielką przyjemnością rekomendują wokalistkę Agnieszkę Bisikirską wraz z muzykami występującymi pod egidą „Agnes & Band” dziękując za wieloletnią współpracę.

„Agnes & Band” występując w Agawie oraz innych prowadzonych przez nas lokalach, w różnych składach muzycznych i na wszelkiego rodzaju imprezach zawsze gwarantował, i doskonałej jakości dźwięki, i świetną rozrywkę. Występowali u nas regularnie, zarówno umilając gościom czas na świeżym powietrzu, jak i na imprezach zamkniętych, eventach firmowych i prywatnych.

Dysponują imponująco szerokim repertuarem i stylami wykonania, zawsze precyzyjnie dostosowanym do okazji i życzeń klienta, dzięki czemu mieliśmy pewność, że dopasują się elastycznie do każdej formuły występu.

Poza doskonałym kunsztem muzyków i walorami wokalnymi, Agnes, swoją wyjątkowo miłą i komunikatywną naturą, tworzyła ciepłą, energetyczną atmosferę, co przyciągało słuchaczy i przyczyniło się do stałych odwiedzin gości. Profesjonalni, rzetelni, wszechstronni, zaangażowani i zawsze otwarci na sugestie – to cechy dzięki którym współpraca z „Agnes & Band” jest bezstresowa, zgodna i na bardzo wysokim poziomie.

Serdecznie polecamy Agnes i jej muzycznych towarzyszy jako wyjątkowych i odpowiedzialnych artystów.

Restauracja Agawa – Agata Kaleniak