AGENCJA MARKETINGOWA „V-BI”

referencje Agencja Marketingowa V-Bi dla AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKA


Wrocław dnia 2015.02.12

Agencja Marketingowa „V-bi”
al. Armii Krajowej 10/5
50-541 Wrocław


Mieliśmy zaszczyt współpracować z Panią Agnieszką Bisikirską i jej zespołem podczas realizacji eventu dla naszego stałego i mocno wymagającego Klienta. „Agnes & Band” zabezpieczali oprawę muzyczną. Weszli na scenę po części oficjalnej i od pierwszych taktów wzbudzili zainteresowanie moje jak i uczestników imprezy. Urocza wokalistka, ewidentnie ciesząca się tym co robi (śpiewem i prowadzeniem), swym nietuzinkowym głosem i wspaniałym kontaktem z publicznością wciągnęła do swojego świata muzyki zarówno jej część męską jak i damską. Nie minęło wiele czasu jak wszyscy zaczęli się świetnie bawić.

Prowadziliśmy już nie jeden event, okraszony dobrą muzyką i dobrymi wokalistami, ale Agnes oczarowała mnie ze wszech miar. Jej talent wokalny, urok osobisty, otwartość, przemiły uśmiech i przesympatyczny styl bycia sprawiają iż jest to artystka z wielką charyzmą sceniczną, która bawiąc się muzyką świetnie odnajduje się na scenie.

Warto nadmienić iż muzycy z „Agnes Band” to wyśmienici, śpiewający instrumentaliści, którzy także prezentowali się wzorcowo.
Bisom nie było końca, dlatego z całą świadomością oraz z pełną odpowiedzialnością polecam Agnes jako artystkę, która ciesząc się muzyką poprowadzi i uatrakcyjni każdego rodzaju event.

Z wyrazami szacunku
Piotr Brymerski

Następnego dnia otrzymaliśmy pochwałę od Klienta za przygotowanie eventu, za co bardzo Ci dziękuję AGNES!