BURMISTRZ MIASTA BRZEGU

referencje Burmistrz miasta Brzeg – Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKA


BURMISTRZ MIASTA BRZEGU
„Musisz żyć dla innych, jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie.” Seneka

Pani Agnieszka Bisikirska Wrocław

„Brzeska ekipa pod wodzą Kamila Bednarka odniosła zwycięstwo w telewizyjnej „Bitwie na głosy””.

Ta wiadomość od sobotniego wieczoru jest na ustach brzeżan, mieszkańców naszego regionu i, nie bójmy się tego słowa, całej Polski. Gratulując wygranej w imieniu mieszkańców Brzegu, dziękuję za wzięcie udziału w programie. Wiemy, że w brzeskiej drużynie pod wodzą Kamila Bednarka spotkali się młodzi, utalentowani ludzie nie tylko z Brzegu.
Jestem przekonany, że od momentu eliminacji do programu, aż po dzień tryumfu, Brzeg dał się poznać jako miejsce bliskie każdemu z członków drużyny.

Mam nadzieję, że ilekroć w przyszłości będzie mowa o Brzegu, zawsze wrócą dobre skojarzenia i wspomnienia udziału w tej życiowej przygodzie jaką był udział w „Bitwie na głosy”, w brzeskiej drużynie pod wodzą Kamila Bednarka.

Jeszcze raz gratuluję i serdecznie dziękuję!
Burmistrz Wojciech Huczyński