DEICHMANN OBUWIE II

referencje Deichmann Obuwie dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKA

Rekomendacje dla Pani Agnieszki Bisikirskiej i AGNES & BAND
 
Niniejszym listem referencyjnym pragniemy potwierdzić wieloletnią współpracę z Panią Agnieszką Bisikirską i jej zespołem muzycznym „Agnes & Band”.
Powierzamy Pani Agnieszce oprawę muzyczną naszych spotkań świątecznych ze stuprocentową pewnością, iż usługi zostaną wykonane na najwyższym poziomie wykonawczym, artystycznym, komunikacyjnym, nagłośnieniowym, a także z pełnym zaangażowaniem organizacyjnym liderki zespołu.
 
Pani Agnes posiada ogromne doświadczenie i wszechstronną wiedzę dotyczącą spraw technicznych, logistycznych i ogólnie zakulisowych jeśli chodzi o przedsięwzięcia eventowe, co jest wielce pomocne w ich zaplanowaniu i przeprowadzeniu z dbałością o ich bezpieczeństwo i sukces.
Muzycy występujący pod marką i opieką „Agnes & Band” są zarówno wspaniałymi artystami jak i doskonałymi, solidnymi fachowcami, czym zachwycają nas od lat. Zespół znajduje się doskonale w każdej konwencji, czy są to imprezy rozrywkowe, integracyjne, czy spotkania świąteczne, bankiety konferencyjne, prezentując odpowiedni repertuar i prowadzenie konferansjerskie.
Rekomendujemy współpracę z Panią Agnieszką Bisikirską i „Agnes & Band” szczególnie renomowanym firmom, które dbają o swój najlepszy wizerunek i oczekujemy kolejnych wspólnych, fantastycznych eventów firmowych.
Deichmann Obuwie Sp. z o.o. Wrocław