„SOWA & PRZYJACIELE” RESTAURACJA

referencje Sowa i Przyjaciele Restauracja dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKA


LIST REFERENCYJNY

Z ogromną przyjemnością i pełną odpowiedzialnością wystawiamy rekomendacje dla Pani Agnieszki Bisikirskiej za oprawę muzyczną Balu Sylwestrowego 2014/2015, który odbył się w Restauracji „Sowa i Przyjaciele” w Warszawie.

Mieliśmy okazję słyszeć Panią Agnes parokrotnie podczas Kulinarnego Rajdu Mistrzów (w Haston City we Wrocławiu), gdzie zauroczyła nas swoim talentem wokalnym, charyzmą sceniczną i wspaniałym kontaktem z publicznością, zatem zleciliśmy Pani Agnieszce ten tak ważny dla nas event, z pewnością iż powierzamy to odpowiedniej osobie.

Nasi klienci bawili się wyśmienicie przy świetnie dobranym repertuarze, będąc pod wielkim wrażeniem sylwestrowej nocy, w której także energia i serdeczność Pani Agnes odegrała istotną rolę.

Ponadto Pani Agnieszka wykazała się rzetelnością, pomysłowością i wiedzą techniczną, co sprawia, że jest osobą uniwersalną i elastyczną we współpracy.

Polecamy „Agnes & Band” firmom i osobom prywatnym jako gwarancję sukcesu każdej imprezy.

z poważaniem