UNIWERSYTET EKONOMICZNY WROCŁAW

referencje Uniwersytet Ekonomiczny dla AGNES BAND Wrocław Warszawa (cała Polska) OPRAWA MUZYCZNA IMPREZ BAND COVEROWY EVENT FIRMOWY Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe www.agnesband.com
referencje UE Uniwersytet Ekonomiczny Akademia Ekonomiczna dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKA


Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Katedra Polityki Ekonomicznej i Europejskich Studiów Regionalnych

List referencyjny

W dniach 10-11.04.2014 odbyła się konferencja naukowa pt. „Unia Europejska 10 lat po największym rozszerzeniu” organizowana przez Katedrę Polityki Ekonomicznej i Europejskich Studiów Regionalnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, w „Platinum Palace” Hotel we Wrocławiu.

10.04.2014 jednym z elementów konferencji była uroczysta kolacja. Pani Agnieszka Bisikirska świadczyła usługę oprawy muzycznej tego wydarzenia, na które przybyli także obcokrajowcy.

Z przyjemnością wystawiam referencje dla „Agnes & Band”, w tym przypadku w składzie dwuosobowym za uświetnienie naszego wieczoru. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, warsztatu artystycznego, różnorodnego repertuaru, który był dobierany z wyczuciem sytuacji. Trzeba też wspomnieć o bardzo ważnej umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktu z publicznością i zmobilizowania gości do zabawy. Zaangażowanie zespołu, energia i widoczna przyjemność z wykonywanej pracy udzieliła się uczestnikom przyjęcia.

Dziękujemy za profesjonalną oprawę muzyczną i rekomendujemy usługi świadczone przez „Agnes & Band”.

Kierownik Katedry – dr hab. Ewa Cybulska prof. UE