WESELNE REFERENCJE 1/1

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKALIST POLECAJĄCY DLA AGNIESZKI BISIKIRSKIEJ I ZESPOŁU AGNES & BAND


Planowaniu naszego wspólnego i bez wątpienia (na tę chwilę) najważniejszego dnia w naszym życiu towarzyszył wielki stres. Bardzo zależało nam na tym, by orkiestra, która zagra, mówiąc potocznie „ogarnęła temat” na około 200 osób.


Skupiliśmy się na kilku ważnych dla nas wytycznych. Miało być dostojnie, elegancko, z klasą i jednocześnie wesoło, z uśmiechem i pełnym wyluzowaniem. Orkiestra miała mieć kilka instrumentów, dobry wokal i przynajmniej 4 osoby w składzie.

Ku naszemu zdziwieniu pojawił się problem, aby do już zaplanowanego terminu ślubu i wynajętej sali dopasować termin z kapelami, które udało się odnaleźć w necie…

Spanikowani, że nie znajdziemy odpowiedniego zespołu na dany termin spontanicznie wybraliśmy się na targi ślubne.

Z kilku prezentujących się ekip zafascynowała nas grupa Agnes – przemiłej osoby, która nie tylko miała rewelacyjny jak dla nas wokal, ale też uśmiech i radość w oczach.

…Nasza decyzja była impulsem… Nie mieliśmy zespołu, a wesele zbliżało się coraz większymi krokami! Podeszliśmy, zapytaliśmy o wolny termin… Okazało się, że jest wolny!…Chwila namysłu i decyzja „klepiemy temat”!

Spotkaliśmy się z Agnes przed weselem. Spotkanie trwało bardzo długo :), zdążyliśmy się poznać i nawet zaprzyjaźnić, bo rozmawialiśmy nie tylko o samym weselu (jak byśmy sobie to wyobrażali), ale też o życiu, zainteresowaniach i życiu zawodowym oraz omawialiśmy pisany dla nas scenariusz, który od razu nam się spodobał.
Po tym byliśmy już spokojni, że wszystko będzie ok, ponieważ okazało się, że Agnes i my mieliśmy takie same podejście do wielu spraw, a głównie tematu imprezy weselnej i jej podpunktów t.j. przywitania, pierwszego tańca, czy wjazdu tortu weselnego.
Po spotkaniu oczekiwaliśmy spokojnie na ten dzień…

Wszystko wyszło perfekcyjnie!

…Nie da się opisać tego jak Agnes bawiła nas, gości i jak wszystkich zaraziła swoim entuzjazmem i energią!

Po ochłonięciu i tym jak opadły najsilniejsze emocje wiemy,…….. że niczego byśmy nie zmienili. Na prawdę wszystko wyszło perfekcyjnie i zgodnie ze scenariuszem!…Przywitanie nas na sali, oprawa tortu, czy oczepin były wspaniałe. Czuliśmy się jak książę i księżniczka na bajkowym balu. Na prawdę warto zaufać Agnes. Tyle o prowadzeniu imprezy :).

Orkiestra? Od razu widać, że w zespole panuje chemia… Świetni muzycy, genialne wokale… Nie ma co dużo pisać, wystarczy przejrzeć próbkę ich umiejętności na stronie. Mega plus za grane hity w języku angielskim!

Sam zespół opisalibyśmy w dwóch słowach….”Sztos i Rewelacja”.

Reasumując to wszystko…jak najbardziej zespół Agnieszki spełnił nasze oczekiwania. Prowadzenie imprezy oraz muzyka były na najwyższym poziomie.

Jeżeli któraś z par zastanawia się, czy Agnes sobie poradzi???…Uwierzcie, że nie ma się o co martwić…Agnes zaraziła swoim uśmiechem, charyzmą i ogólnie duszą wszystkich gości, przez co dzień naszego wesela stał się najważniejszym i najwspanialszym dniem w naszym życiu.

Polecamy w 100%.

Kasia i Sebastian