WESELNE REFERENCJE 1/2

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKALIST REFERENCYJNY PODZIĘKOWANIE DLA AGNIESZKI BISIKIRSKIEJ I ZESPOŁU MUZYCZNEGO „AGNES & BAND”


Serdecznie dziękujemy Tobie i całemu zespołowi, że byliście z nami w dniu ślubu/wesela, które odbyły się 2 sierpnia 2018 roku w Wodzisławiu Śląskim.

Oprawa muzyczna oraz wodzirejka ze strony zespołu Agnes & Band były genialne. Ludzie mówili, i my podzielamy tę opinię, że nie słyszeli lepszego zespołu weselnego niż Wasz i wyśmienicie się bawili. Z naszej perspektywy wyglądało to tak, jakbyśmy byli na naprawdę świetnym koncercie. Zespół był zaangażowany, pełen werwy i profesjonalizmu. Energia, która od Was emanowała udzielała się wszystkim gościom tak, że z chęcią wchodzili na parkiet, a później nie chcieli z niego zejść. Jesteśmy pewni, że ten dzień nie byłby tak wyjątkowy, gdyby nie Wy.


Przed uroczystością wielokrotnie wymienialiśmy wiadomości mailowe oraz spotkaliśmy się, żeby omówić różne detale. Dzięki Twojemu doświadczeniu i radom zorganizowaliśmy kilka punktów wieczoru w inny sposób, niż był pierwotnie przewidziany. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. W pamięci najbardziej utkwił nam moment wejścia na salę – bardziej entuzjastycznego powitana Młodej Pary nie widzieliśmy w całym życiu. Zdajemy sobie sprawę, że zanim impreza rozpoczęła się na dobre dopilnowałaś w lokalu, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, za co z serca dziękujemy.


Emocje po weselu powoli opadają, ale my ciągle z uśmiechem na twarzy powracamy do tego dnia i wiemy to na pewno – było cudownie! Goście już pytali nas o to, kiedy pojawi się nagranie z wieczoru, żeby raz jeszcze wrócić do tamtych chwil. My natomiast ze swojej strony możemy powiedzieć jedno: nagranie nie odda w pełni energii tego wesela, to trzeba przeżyć! Polecamy zatem gorąco innym Wasze usługi, bo to najlepszy wybór. Mamy nadzieję spotkać Was jeszcze na innych uroczystościach.


Dziękujemy,
Monika i Michał