WESELNE REFERENCJE 1/3
REKOMENDACJE REFERENCJE RECENZJA DLA AGNES BAND Wrocław 09.07.2019


Miłość od pierwszego usłyszenia :* , nasza historia z Agnieszką Bisikirską i Agnes Band rozpoczęła się na targach ślubnych.

Kilka zespołów prezentowało swoje umiejętności, ale gdy przyszła pora na Agnes to była prawdziwa petarda! Świetne brzmienie i przede wszystkim niesamowita zdolność porwania ludzi do zabawy to było to czego szukaliśmy.
I nie tylko my, zainteresowanie było tak duże, że od razu zaklepaliśmy termin :).

W oczekiwaniu na nasz wielki dzień byliśmy w stałym kontakcie, co było bardzo miłe :).

Agnes zorganizowała także spotkanie, na którym mogliśmy przedstawić nasze oczekiwania, a ona służyła radą w każdej kwestii. Powstał scenariusz, dzięki któremu mogliśmy ułożyć sobie w głowach jak to wszystko będzie :).
Jak się potem okazało gwarantował maksymalne wykorzystanie czasu, który na weselu ucieka nieubłaganie ;).

Ogromne doświadczenie Agnes procentowało już od początku zabawy.
Goście po przybyciu do hotelu zostali świetnie zaopiekowani przez band. Był czas na odnalezienie miejsc, przekąszenie czegoś, wypicie drineczka ;), więc gdy pojawiliśmy się na sali przywitano nas w iście szampańskich nastrojach :D.
I w takiej atmosferze bawiliśmy się już do samego rana!

Jako Para Młoda nie musieliśmy przejmować się przebiegiem wesela. Agnes trzymała rękę na pulsie, informowała nas dyskretnie o kolejnych etapach i była w tym wszystkim naszą ostoją spokoju :).

Oczepiny świetne, przezabawne i każdy był zapraszany do wspólnej zabawy, więc śmiechu było co nie miara
:D.
.
Goście byli pod wrażeniem takiego zespołu z prawdziwego zdarzenia :).
Można tak pisać jeszcze dłuuugo, ale w największym skrócie: Agnes Band polecamy każdemu, komu zależy na oprawie muzycznej na najwyższym poziomie, a jednocześnie na klimacie skłaniającym do prawdziwego biesiadowania przy bardzo różnorodnym repertuarze i świetnym samopoczuciu gości.

Wspaniali muzycy, a Agnes wulkan energii, a jednocześnie kochana i dobra osoba :* :*.

Dziękujemy! :))

P. i K.