WESELNE REFERENCJE 1/4

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAREKOMENDACJA
DLA ZESPOŁU MUZYCZNEGO AGNES & BAND


Ogromne podziękowania dla Pani Agnieszki Bisikirskiej i jej zespołu, którzy od początku do końca z niesłabnącą energią poprowadzili nas i gości przez nasze wesele.

Nasz ślub odbył się pod koniec lipca tego roku. Wiele spraw zostawiliśmy na ostatnią chwilę, a co za tym idzie zabrakło nam czasu na dogranie przebiegu imprezy z Panią Agnieszką.
Od momentu wejścia na salę zrozumiałam jednak, że nie było to wcale potrzebne, albo inaczej, nie skazało nas na gorszy przebieg wesela, bo nasze bezwarunkowe zaufanie i zdanie się na bieżące porady, zalecenia zaowocowało wyjątkowymi efektami, jakich się zupełnie nie spodziewaliśmy!

Przed samym ślubem został przekazany narzeczonemu oraz świadkowi plan powitania nas na sali, czemu poddaliśmy się, dopilnowując poleconych szczegółów i dzięki temu doświadczyliśmy wyjątkowego, efektownego, wręcz spektakularnego powitania nas przez gości i zespół w „hollywoodzkim” stylu.

Oryginalne pomysły, na które zgadzaliśmy się „w ciemno” w kolejnych etapach wesela były dla nas radosnymi niespodziankami.

Pani Agnieszka jest bardzo charyzmatyczną i utalentowaną osobą, co miało duże znaczenie w odbiorze zabawy przez gości. Zaskoczona byłam, że udało się wyciągnąć na parkiet osoby preferujące raczej statyczną biesiadę z ewentualnym podrygiwaniem przy stole. Ja osobiście, nie mając przyjemności poznać Pani Agnieszki przed wejściem na salę weselną, byłam (i jestem) bardzo pozytywnie zaskoczona jej energią, empatią i otwartością.

Wszyscy członkowie zespołu to profesjonaliści. Gra, nagłośnienie, oświetlenie, scenografia… Wszystko na najwyższym poziomie. Profesjonalizm zatem było widać i słychać.

Odczuwamy swojego rodzaju zaszczyt, że byli z nami w tym dniu i dali z siebie aż tyle.

Niemałym smaczkiem, nie ukrywam, był taniec zakańczający imprezę. Coś pięknego! Jednak nie zdradzę szczegółów zakończenia, by kolejnym klientom nie odbierać przyjemności z atrakcji serwowanych przez Panią Agnes.

Myślimy, że my nie mogliśmy trafić/wybrać lepiej. Z najczystszym sumieniem polecamy Agnes & Band jako oprawę muzyczną wesela.

Magda i Szymon