WESELNE REFERENCJE 1/5

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAAga,
Dziękujemy ci przeogromnie, że byłaś z nami w tak ważnym dla nas dniu! Gdybyśmy tylko mogli, chcielibyśmy przeżyć swoje wesele jeszcze raz, ponieważ (choć może zabrzmi to nieskromnie) było najlepszym na jakim byliśmy!


Stworzyłaś niesamowity klimat. Bawiliśmy się tak dobrze, że zanim się obejrzeliśmy, wybiła godzina 4:00 nad ranem. Szkoda, że czas płynął tak nieubłaganie i że tego wieczoru nie da się powtórzyć. Było cudownie! Dawno się tak dobrze nie bawiliśmy.
Goście byli wami zachwyceni już od samego początku. Wiele osób doceniło twój mocny głos, talent twoich muzyków, a także dobrany przez Was repertuar, przy którym bawili się wszyscy, niezależnie od wieku. Ja – ze średnim poczuciem rytmu przetańczyłam praktycznie całą noc i nie mogłam uwierzyć, że parkiet jest ciągle pełen ludzi. Były momenty, w których doskonale sprawdziłaś się również w roli DJ i podziwiam, że przez tyle godzin nie opuściła Cię energia.


Twoi muzycy również spisali się na medal. Zadbaliście o każdy szczegół – nawet utwory wyselekcjonowane do przerw na posiłki były niesamowicie nastrojowe i tworzyły atmosferę sprzyjającą rozmowie. Nadaliście klimat całej uroczystości. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.


Z ręką na sercu możemy powiedzieć, że bez Was to nie byłoby to samo.
Doceniamy, że przed weselem udzieliłeś na miliona pomocnych rad i na miejscu 18 października 2014 roku wraz z obsługą hotelu Amber w Oleśnicy współpracowałaś tak, aby wszystko współgrało zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Nie mogliśmy uwierzyć, że rzeczywiście wszystko jest na czas i dokładnie tak, jak wcześniej zaplanowaliśmy. Nie musieliśmy się o nic martwić.


Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że na Ciebie trafiliśmy.
Będziemy szczerze polecać Agnes Band wszystkim, którzy szukają rewelacyjnego zespołu, ponieważ jesteście obdarzeni wielkim talentem muzycznym, można wam w 100% zaufać i co najważniejsze, zarażacie swoją energią i pasją.


Jeszcze raz ogromnie dziękujemy!
Pozdrawiamy gorąco
Ania i Rafał