WESELNE REFERENCJE 1/6

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKALIST REFERENCYJNY
DLA ZESPOŁU „AGNES & BAND” AGNIESZKI BISIKIRSKIEJ

Szukali my zespołu na wesele, pojechali my na targi lubne i uwiódł nas zespół Agnes Band, a najbardziej świetny wokal liderki Agnes. Tylko po jednej wysłuchanej piosence stwierdziliśmy, że to jest to!… i na prawdę pobiegliśmy dalej!

Podpisaliśmy umowę zdalnie i nie żałujemy tego dnia, bo impreza była przednia i w życiu nie zamienilibyśmy „Agnes Band” na inny zespół!

Nie słyszeliśmy o zespole wcześniej, więc przez chwilę były lekkie obawy zaszczepione przez naszych bliskich, że podjęcie decyzji na podstawie tylko jednej wysłuchanej piosenki na żywo było pochopne, ale po przestudiowaniu materiałów, rekomendacji na stronie zespołu i zasięgnięciu opinii znajomych muzyków, którzy wydali pozytywne
opinie wiedzieliśmy, że nasza decyzja nie obróci się przeciwko nam. I nie zawiedliśmy się!

Prowadzenie, wokale, muzycy rewelacyjni, nagłośnienie i oświetlenie znakomite!
Przed weselem jak i w jego trakcie Agnes była zaangażowana nawet bardziej my ;), zamieniła się w prywatnego psychologa Pary Młodej, dodawała nam otuchy wiadomościami.

Po 7 godzinnym wesołym i interesującym spotkaniu wiedzieliśmy jak będzie wyglądało nasze wesele, że nie będziemy musieli się niczym przejmować i wszystko będzie pod kontrola, bo Agnes zaproponowała nam najbardziej odpowiedni przebieg etapów wesela dopasowany do naszej sytuacji i lokalu.

Na weselu wszystko przebiegło tak jak było zaplanowane! Bez ryzykownego chaosu i przypadkowości.
Powitanie nas na sali przez gości i zespół, tak jak obiecała Agnes, było niesamowite! Goście po specjalnym, krótkim „przeszkoleniu” przez wodzirejkę przywitali nas w sposób, jakiego nie widzieliśmy na żadnym innym weselu na jakim byliśmy! Wiele było takich innych i „nieoklepanych” punktów wesela.

Orkiestra dawała mega-czadu, a niestrudzeni goście bawili się bez przerwy, bo nawet w większości przerw Agnes jako DJ puszczała dopasowaną pod gości muzykę. Nasi goście także naprowadzani przez zespół przez całe weselE śpiewali głośnym, entuzjastycznym chórem i poddawali się zadawanym przez Agnes animacjom. Atmosfera
totalnej biesiady przenosiła się z parkietu do stołów i od stołów na parkiet. Nie było wątpliwości, że było to Prawdziwe Wesele!
Współpraca zespołu z lokalem była nad wyraz przyjacielska, przemili właściciele i obsługa dostosowali się do naszego scenariusza, Agnes pilnowała czasu, więc wszystko przebiegało sprawnie i owocnie. Mieliśmy też wielkie szczęście trafić na tak wspaniałą obsługę lokalu, którą Agnes ogromnie chwaliła jako rzadkość.

Ja, Panna Młoda, jestem zachwycona, wesele było szczytem moich marzeń! A nasi goście, którzy nawet jeszcze nie maja partnerów już planują wesele z Agnes Band :D!

Mój mąż jeszcze tylko od siebie dodaje: „Nic dodać, nic ująć! – to mówi wszystko. Nie mógłbym oczekiwać niczego więcej ponad to, co zrobiła Agnes z zespołem! Wyłamaliśmy się zatrudniając zespół spoza okolicy, pomijając lokalnych „monopolistów”, narażając się tym naszym rodzinom, ale to co dla nas zrobili Agnes & Band przeszło najśmielsze oczekiwania i „kupiło” naszych rodziców i gości od pierwszych minut do samego końca”.

Polecamy wszystkim, wszystkim, wszystkim, wszystkim!
Chcecie mieć świetną zabawę to warto zaufać „Agnes & Band”!

Szczęśliwi Kasia i Paweł
wrzesień 2018