WESELNE REFERENCJE 2/1

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKALIST POLECAJĄCY
DLA AGNIESZKI BISIKIRSKIEJ Z ZESPOŁEM AGNES & BAND
Całe nasze wesele było planowane na odległość, ponieważ mieszkamy w Californii.

Agnes od początku wykazywała się wielkim zaangażowaniem, milionem pomysłów, rad, sugestii, jak i również wysłuchiwała naszych oczekiwań. Na każdego maila odpisywała szybko i dokładnie.

Nasze spotkanie odbyło się 72 h przed ślubem, wiec nie ukrywamy, był to dla nas stres, ponieważ zespół, wodzirej i muzyka tworzą całe wesele.

Agnes zredukowała nasz stres do minimum. Od samego początku Agnes tryskała pozytywną energią, którą można się zarazić!

Efekt naszego dłuuuuuugiego spotkania, było widać od pierwszych chwil najważniejszego dnia w naszym życiu. Agenda oraz muzyczna oprawa, która wspólnie stworzyliśmy przebiegały sprawnie i nie powodowały żadnych napięć i stresów.

Poprawiny były pełne wzruszeń i cieplej atmosfery.

Cały zespół wykazywał pełen profesjonalizm przy każdym secie muzycznym. Chapeau bas!!

Nie możemy się już doczekać kolejnych imprez z Agnes Band!

Z gorącymi pozdrowieniami z „Miodowego Miesiąca”