WESELNE REFERENCJE 2/2

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKALIST POLECAJĄCY Berlin 01.07.2016

Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z Agnieszką Bisikirską i jej zespołem „Agnes & Band” z Wrocławia. Grupa była odpowiedzialna za oprawę muzyczną na naszym weselu, które odbyło się w Hotelu Navigator w Zbąszyniu.

Zapewniamy, że jest to zespół w 100 % godny polecenia i profesjonalny.

Co więcej, od początku Agnes wspierała swoją wiedzą i doświadczeniem nas, niedoświadczonych Młodych! Wskazówki otrzymane od Agi pozwoliły, byśmy się tak nie denerwowali i uniknęli jakichkolwiek niepowodzeń. To jej rady i współpraca z obsługą hotelu sprawiła, że nasze przyjęcie było dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Agnes pilnowała, by oprawa muzyczna współgrała z wcześniej ustalonym harmonogramem oraz zaangażowała naszych świadków do niektórych czynności, by nas w tym dniu odciążyć. Nie musieliśmy się o nic martwić.

Aga i muzycy poza profesjonalizmem, mogą pochwalić się ogromnym talentem i wspaniałymi aranżacjami utworów zarówno polskich jak i zagranicznych. Goście bawili się wspaniale i do samego końca! Dziękujemy za Twój wspaniały głos, Aga!

Podsumowując:
Agnes & Band to właściwi ludzie na właściwym miejscu, najlepszy zespół na wesele, czy event firmowy.

Polecamy gorąco i jeszcze raz dziękujemy za upiększenie jednego z najważniejszych dni w naszym życiu!
Bez Was nie byłoby tak wspaniale!