WESELNE REFERENCJE 2/3

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKA



REKOMENDACJE DLA AGNIESZKI BISIKIRSKIEJ
I ZESPOŁU „AGNES & BAND”

Pierwsze spotkanie z Agnes zrobiło na nas bardzo duże wrażenie, było to na Targach Ślubnych we Wrocławiu. Chwila rozmowy po występie pokazowym („Kolorowe Jarmarki”) i już byliśmy zdecydowani w 100%. Była to bardzo spontaniczna i szybka decyzja.

Wszystko aż do wesela poszło bardzo sprawnie i bezproblemowo.

Na zaplanowanym 8-godzinnym spotkaniu omówiliśmy prawie wszystko: repertuar, menu, przebieg całej imprezy oraz bardzo dużo ważnych detali, o których nawet nie mieliśmy zielonego pojęcia.

Agnes jest wokalistką/wodzirejką z niespożytą ilością dobrej energii, sympatii, uśmiechu i zaangażowania. Wszystkie te cechy w połączeniu ze świetnym głosem i jej Bandem sprawiły, że nasze wesele było takie jak sobie wymarzyliśmy, szalone, pełne tańca i osób na parkiecie.

Cały skład zespołu pokazał klasę, świetne brzmienie instrumentów, męski wokal na najwyższym poziomie! Wszystko się uzupełniało.

Jedyne co mamy Agnes „za złe”, to to, że czas niesamowicie przyspieszył i chwilę po pierwszym tańcu (bardzo spontanicznym :)) była już 4 nad ranem i koniec świetnej zabawy ;).
Gdyby była możliwość to „poprawiny” przedłużylibyśmy do 4 nad ranem, a nawet dłużej!

Buziaki i uściski,