WESELNE REFERENCJE 2/4

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAWrocław 24.07.2018
REKOMENDACJA


Podczas planowania naszego wesela wybór oprawy muzycznej był jedną z rzeczy, do których przywiązywaliśmy największą uwagę. Po przesłuchaniu kilku ulubionych kawałków w wykonaniu „Agnes & Band” byliśmy szczęśliwi, że udało nam się znaleźć zespół, który nie tylko świetnie gra i śpiewa, ale także wyróżnia się niesamowitą energią, która porywa do zabawy. Po usłyszeniu zespołu na żywo podczas targów ślubnych utwierdziliśmy się w przekonaniu, że to jest to!


Podczas planowania szczegółów imprezy Agnieszka okazała się być nieocenioną pomocą, poświęciła nam dużo czasu, pomogła w napisaniu scenariusza, a jej uwagi i rady okazały się bardzo trafne.
W dniu wesela nie zawiedliśmy się! Zespół dał z siebie wszystko, a goście bawili się świetnie i byli bardzo zadowoleni. Muzyka była na najwyższym poziomie! Nie zawiedliśmy się również w kwestii zabaw prowadzonych przez Agnieszkę – zaufaliśmy jej w 100 procentach. Zabawy były w dobrym guście, oryginalne i sprawnie przeprowadzone.


Talent, energia, doświadczenie i profesjonalizm – tak w skrócie możemy opisać zespół „Agnes & Band”.


Z całego serca wszystkim ich polecamy, z nimi wasza zabawa będzie wyjątkowa i niezapomniana!


Paulina i Piotrek