WESELNE REFERENCJE 2/5

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAWrocław 27.11.2016
REKOMENDACJA


Fenomenalny głos Agnieszki Bisikirskiej i jej sceniczna charyzma zdecydowały, że zespół Agnes&Band zagrał na naszym weselu, które odbyło się w Art Hotel we Wrocławiu.


Zespół zapewnił fantastyczną oprawę muzyczną naszego przyjęcia weselnego. Nasi goście byli zachwyceni i chętnie uczestniczyli we wszystkich zabawach. Liderka zespołu Agnieszka Bisikirska trzymała się ściśle ustalonego wcześniej przebiegu wesela, które było na naszą prośbę wyjątkowo rozbudowane.


Warty podkreślenia jest również fakt, że w skład Agnes&Band wchodzą profesjonalni muzycy grający covery na najwyższym poziomie. Co więcej, Zespół ma ogromne doświadczenie sceniczne i zapewnia bardzo wysoką jakość zarówno nagłośnienia, jak i oświetlenia. To wszystko razem z ogromnym doświadczeniem w organizowaniu imprez, zaangażowaniem oraz fantastycznym poczuciem humoru Agnieszki Bisikirskiej daje gwarancję niezapomnianej zabawy na najwyższym poziomie.


Szczerze wszystkim polecamy Agnes&Band!!!


Iwona i Paweł