WESELNE REFERENCJE 2/6

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAWrocław, czerwiec 2019
REFERENCJE


Chcielibyśmy polecić wszystkim z pełnym przekonaniem, którzy planują wesele czy event zespół muzyczny AGNES BAND.
Urocza, piękna, ciągle uśmiechnięta, zarażająca optymizmem, posiadająca to coś – TALENT I MIŁOŚĆ do muzyki, wokalistka, konferansjerka – Agnieszka, która od pierwszego naszego spotkania porwała nas do tańca, otoczyła opieką, dobrym słowem zaangażowaniem.


Profesjonalne podejście do organizacji całego wesela, genialny scenariusz sprawiły w 100 % sukces, który do tej pory wspomina każdy z Gości weselnych.


Pozostali członkowie zespołu Agnes Band tworzą z wokalistką jedną, spójną całość. Artyści na światowym poziomie, posiadający doświadczenie w pracy, ale przede wszystkim zamiłowanie do muzyki.
Pełna wrażeń zabawa do białego rana.

Serdecznie polecamy !!!

Anna i Piotr spod Wrocławia