WESELNE REFERENCJE 3/1

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKALIST REFERENCYJNY
DLA ZESPOŁU AGNES BAND ORAZ AGNIESZKI BISIKIRSKIEJ


Zespół Agnes Band towarzyszył nam w najważniejszym dniu jakim był ślub. Agnieszkę poznała moja Żona, Monika. Pamiętam dzień, w którym przyjechała do domu z targów ślubnych i oznajmiła, że „Oni muszą być z nami podczas uroczystości weselnych”. Zdumienie moje było ogromne, gdyż takiego entuzjazmu jeszcze wcześniej nie widziałem w oczach mojej przyszłej, jeszcze wtedy, Żony.


Po pierwszym spotkaniu zrozumiałem dlaczego właśnie Agnieszka ma być główną „dowodzącą” podczas naszej uroczystości. Osoba pełna energii, miliona doświadczeń dotyczących swoich występów, uśmiechnięta i pełna sympatii!


Z pełnym zaufaniem i sercem rekomendujemy cały Zespół Agnes Band dla tych wszystkich osób, które chcą przeżyć coś innego, niż to, co spotyka się na tradycyjnych weselach. Muzyka i wyjątkowy głos Agnieszki sprawi, że Goście poczują się nie tylko zaskoczeni, ale i wyjątkowi. Reakcja naszych Gości tylko to potwierdza, że nie spodziewali się takiej oprawy muzycznej, za co nam bardzo dziękowali, bo „w końcu coś innego”!


Raz jeszcze życzymy wszystkiego dobrego całemu Zespołowi oraz Agnieszce na dalszej drodze muzycznej i nie tylko! Sobie natomiast życzymy spotkać Was raz jeszcze w przyszłości i usłyszeć piosenkę „Purple rain”, w wykonaniu Agnieszki. Ciarki przechodzą…


Z serdecznymi pozdrowieniami


M. i M.