WESELNE REFERENCJE 3/3

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAREKOMENDACJA
DLA AGNIESZKI BISIKIRSKIEJ I ZESPOŁU MUZYCZNEGO „AGNES & BAND”
28 października 2017 roku w Jaworze odbył się nasz ślub i wesele. Odpowiedzialność za oprawę muzyczną powiedzieliśmy zespołowi „Agnes&Band”. Na zespół trafiliśmy dzięki jednej ze stron internetowych, gdzie reklamują się zespoły, fotografowie, sale i inni usługodawcy weselni / imprezowi.


Po przeglądzie licznej oferty zespołów zdecydowaliśmy się wybrać Agnes & Band, ponieważ jako jeden z nielicznych zespołów posiadał zamieszczone nagrania na żywo (z targów ślubnych). Dodam, że jedno z nas jest również muzykiem i bardzo dokładnie przez słuchaliśmy nagrań zespołów pod względem muzycznym i energetycznym. To był najlepszy wybór z możliwych :).


Nie zawiedliśmy się, zespół grał na najwyższym poziomie, biła od nich energia, która udzielała się gościom. Nie było utworu, żeby ktoś nie tańczył. Rzetelne przygotowanie, profesjonalizm i pełne zaangażowanie zespołu były doceniane zarówno przez nas jak i przez gości weselnych. Wszyscy się świetnie bawili.


Z Agnes, liderką zespołu mieliśmy bardzo dobry kontakt. Agnes bazując na swoim doświadczeniu starała się doradzić i pomóc w doprecyzowaniu szczegółów naszego wesela, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni. Wszelkie rady okazały się bezcenne. Agnes doskonale sprawdza się w roli menedżera, prowadzącej oraz wokalistki. Jest osobą obdarzoną niezwykłą energią, która się udziela :).


Współpraca zespołu z obsługą sali również była bez zarzutów i na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru i często z przyjemnością powracamy wspomnieniami do tego ważnego dla nas dnia.


Dziękujemy i polecamy w 100% zespół „Agnes & Band”.


M. i J.
Jawor 28.10.2017