WESELNE REFERENCJE 3/6

list polecający, referencje weselne dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKAREFERENCJE PODZIĘKOWANIE


Z całego serca dziękujemy za profesjonalną oprawę muzyczną, którą prowadziła Agnieszka Bisikirska wraz z jej zespołem Agnes Band.


Przyjęcie weselne odbyło się 31 maja 2014 r. we Wrocławiu, a zespół prowadzący imprezę składał się z czterech osób, w tym 3 wokale, klawiszowiec, perkusista, gitarzysta i dj.


Nagłośnienie, oświetlenie, a przede wszystkim podejście do wykonywanej pracy spowodowało, że wszyscy goście weselni z nami na czele bawili się wyśmienicie. Co warto dodać, od samego początku, aż do białego rana.

Dodać należy również, że Agnieszka zaskakiwała nas pozytywnie spontanicznością i bogatą ofertą muzycznych zabaw.


Serdecznie polecamy i z ręką na sercu zapewniamy, że przy udziale Agnieszki zespołu Agnes Band każda impreza będzie udana.

a. ł.