ZESPÓŁ FOLKOWY „GIENI DUDKI”

referencje Gieni Dudki dla Agnieszka Bisikirska, AGNES BAND / Najlepszy zespół na wesele i imprezy firmowe. ***** RENOMOWANA OPRAWA MUZYCZNA I NAGŁOŚNIENIOWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH LIVE ***** ZESPÓŁ MUZYCZNY NA EVENT FIRMOWY I WESELE / MEGA BAND EVENTOWY, COVEROWY * 100 % NA ŻYWO * WODZIREJ * DJ * KONSULTANT WESELNY * NAJWYŻSZEJ KLASY NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE * KONFERANSJERKA W JĘZ. POLSKIM, ANGIELSKIM, NIEMIECKIM * EUROPA * WROCŁAW * WARSZAWA * SZCZECIN * OPOLE * KATOWICE * KRAKÓW * POZNAŃ * POLSKA


Zespół Folkowy Gieni Dudki

Nadolice Wielkie, 10.06.2016

List Referencyjny

Z przyjemnością polecamy zespół muzyczny „Agnes & Band”, który w dniu 4 czerwca 2016 roku w restauracji „Smak i Styl” w Nadolicach Wielkich uświetnił uroczystość 5-lecia naszej działalności.

O Zespole można mówić w samych superlatywach, zarówno od strony organizacyjnej – punktualność, rzetelność i umiejętność współpracy, jak i od strony muzycznej – doskonały dobór repertuaru i pełne zaangażowanie w muzykę.

Zespół dał się poznać jako godny polecenia na wszelkiego typu imprezy. Na szczególne wyróżnienie zasługuje duże zaangażowanie i profesjonalizm członków Zespołu. Dzięki obecności Zespołu udało nam się stworzyć niezapomniany klimat, a wywołane emocje i wspaniała zabawa na długo pozostaną w naszej pamięci.

Serdecznie polecamy współpracę z Zespołem jako pewnych i profesjonalnych muzyków.

kierownik Zespołu „Gieni Dudki”

Zygmunt Skrok